5. rühma erinäitus
Tallinnas 07.06.2009



Kohtunik: Otakar Vondrous, Tshehhi

 






Isased kutsikaklass

 
   
väga paljulubav 2, EAH
Agat
Borte-Chino Valtasar Blu Viking/ Felicia
Kasv: Kairi Lääne, Eesti
Om: Maria Liiver, Eesti
 
ei osalenud
Amavita Gerakl
Ingrija Lend Gard Main Friend / Fearless Heart Intriga
Kasv ja om: Marina Rozhdestvenskaja, Eesti
 
   
väga paljulubav 1, EAH, TPK
Charming Dream White Jeti
Darling Celly´s Dude of Wanted Soul / Charming Dream White Jasmin
Kasv ja om: Irina Dostojevskaja, Eesti

 
Emased kutsikaklass
 
väga paljulubav 2, EAH
Ampinella
Borte-Chino Valtasar Blu Viking/ Felicia
Kasv : Kairi Lääne, Eesti
Om: Askor Mõik, Eesti
 
väga paljulubav 1, EAH, VSPK
Wanted Soul Magic Cream Lu Angel
Rossy Shogun / Dragotsennost Temnoy Nochi Belaya Luna
Kasv: Erna & Rene Kipper, Eesti
Om: Triin Hio, Eesti
 
Isased juuniorklass
 
suurepärane 1, JSERT, TPJ, PI-2
Triumfant´s Dream Warrior
Star Attraction of the Royal Club / Zohra Lietuvas Liutas
Kasv: Olga Gljakova, Eesti
Om: Anna Allikvee, Soome
 
Emased juuniorklass

 

suurepärane 1, JSERT, VSPJ, PE-4
Alnairs
Batist/ Black Sunny Axy Alexa
Kasv: M. Topaylova & E. Kovrigin, Ukraina
Om: Sergei Artjomov & Svetlana Artjomova, Eesti
 
Suurepärane 3
Basstrick´s Gucci
Simauta Dess Cassius / Tatam Estrella
Kasv: Teija Valkama, Soome
Om: Pirjo Harmoinen & Veijo Ahonen & Ilkka Lahti Kalvitsa, Soome
 
suurepärane 2
Darling Celly´s Beatrice
Kja Van Li Okino / Isanra Von Bellingroth
Kasv: Inga Allika, Eesti
Om: Marika Konsa, Eesti
 
ei osalenud
Kama Lakshmi Classica Red Fantasy
Bon Triumph Dariy Black King / Fearless Heart Pilar Black Fantasy
Kasv ja om: L. Shevchenko, Venemaa

Isased veteraniklass
 
ei osalenud
Kja Van Li Okino
Vals/Mirakle
kasv: N. Sokolova, Venemaa
om: Marika Konsa, Tartu, Eesti
 
Isased noorteklass
 
suurepärane 1, SR-3, PI-4
Fearless Heart Sheridan
Fearless Heart Image Cream King/ Fearless Heart Bastinda
Kasv: Irina Zinovieva, Eesti
Om: Aili Kitsing, Eesti
 
suurepärane 1, SR-2, PI-3, SERT
Royal Di Lux Grand
Shonsu /Asmilla
Om: Urmas Aiaste, Eesti
 
 
Isased tshempioniklass
 
suurepärane 1, SR-1, PI-1, TP
Bahus Baj
Simauta Dess Can Hook / Viktoria Simbo Beauty
Kasv: Nataliya Smirnova, Venemaa
Om: Svetlana & Sergei Artjomov, Eesti
 
ei osalenud
Kama Lakshmi Fire Red Star
Karaliu Iliuzija Chinas Joy / Kama Lakshmi Maiki Maus
Kasv: L. Shevchenko, Venemaa
Om: E. Bazhajeva, Venemaa
 
Emased noorteklass
 
suurepärane 1, SR-2, PE-2
Darling Celly´s Smooth Elisabeth
Odissey/ Wanted Soul Diane of Darling Celly´s
Kasv: Inga Allika, Eesti
Om: Erna Kipper, Eesti

 
suurepärane 2, SR-3, PE-3
Fearless Heart Vizantia
Fearless Heart Image Cream King/ Tamiana Koroleva Fey s Zolotyh Poley
Kasv: Irina Zinovieva, Eesti
Om: Egle Lomakina, Eesti
 
Emased avaklass
 
ei osalenud
Alassio Little Fluffy Halva White
Ingrija Lend Gard Main Friend / Zagadka Vostoka Harita
Kasv: Erika Õunapuu; Eesti
Om: Erika Õunapuu & Marina Rozhdestvenskaja, Eesti
 
ei osalenud
Baltic Tops Leri Step To Holt
King´s Joy Playboy/ Rus Le Fan Bretta Melody Soul
kasv: V. Anisimova, Venemaa
om: M. Rozdestvenskaja, Tallinn, Eesti
 
suurepärane 1, SR-1, SERT, PE-1, VSP
Beautyful Crystal Angel Acira
Darling Celly's Mortimer/Wanted Soul Black Beatyful Chrystal
Kasv ja om: Piret Pullat, Eesti
 
ei osalenud
Beautyful Crystal Elli Wanted Soul

Kja Van Li Okino / Fearless HeartIllusion Black Queen
Kasv: Piret Pullat, Eesti
Om: Marika Konsa & Erna Kipper, Eesti
 
väga hea 2
Darling Celly`s Cream Dune
Rossy Shogun / Wanted Soul Diane Of Darling Celly`s
Kasv ja om. Inga Allika, Tartu
 
Emased tshempioniklass
 
ei osalenud
Fearless Heart Pilar Black Fantasy
Bon Triumph Dariy Black King /Rubina Asterhaus Taezhnaya Skazka
Kasv: Irina Zinovieva, Eesti
Om: L. Shevchenko, Venemaa